| Miriammmmm a întrebat:

Hey TPU!
Stiti un program (testat) care poate sparge parola de mess?
Mi-am uitat parola si nu mai stiu nimic ce am pus la intrebari pentru recuperarea ei.E facuta acum 4 ani si cand mi-am facut alta adresa am uitat complet de celalalt. Poate fi si un tutorial de pe youtube.

6 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Nu exista programe de spart parole. Sa ții minte asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul carev vrea sa sparga parole. voi chiar va inchipuiti ca exista programe magice ca sa va sparga voua parole ca asa ati vazut prin filme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce smecherie vrei tu sa faci laughing

| njohn a răspuns:

Nu-i chiar asa de simplu, dar dupa atata timp ti sa dezactivat contul asa ca nu ai ce mai face

| Miriammmmm explică:

Poate m-am exprimat gresit.Nu vreau sa intru in contul cuiva, ci doar sa recuperez parola. Dar in fine pustanii din ziua de azi cand vad o astfel de intrebare se gandesc la ce e mai rau si frecvent din pacate.

| Elyy_Yrysuta_1999 a răspuns:

Nu exista asa ceva! retine asta