| xBrokenArrow a întrebat:

Trebuie sa fac un tabel cu elevii de servici, si nu stiu cum sa procedez, stiti vreun site ceva online?

Răspuns Câştigător
| AHappyDay a răspuns:

Pai trebuie la calculator sau poti sa il faci cu pixul si cu rigla? La calculator in word cauti optiunea de tabel si faci unul cu cate coloane iti trebuie. Adica luni, marti, miercuri, joi si vineri iar dupa aceea scrii elevii de servici.Ii grupezi 2 cate 2 eventual pe banci sau in ordine alfabetica(dar nu pune doi lenesi in aceeasi echipa). Daca trebuie de mana faci la fel. Daca ai un scris frumos si diriginta te lasa fa-l de mana, e mai usor.

4 răspunsuri:
| baimareanu a răspuns:

De ce nu faci in Microsoft Word, sau Microsoft Excel? Daca nu ai pachetul Office, scoate'l de pe net happy

| lovecik a răspuns:

Online nu, dar pe Microsoft Word se face foarte usor.

| Bedboy_Ginel_1998 a răspuns:

E cel mai usor

| Bedboy_Ginel_1998 a răspuns:

Cel mai usor sa faci un tabel