| Anonimu321Art a întrebat:

Hey,TPU! Vreau de Black friday sa mi iau o tableta... optez intre ipad air (daca o sa am banii necesari pentru a-l achizitiona pana atunci)..si ipad mini cu ecran retina..acestea au specificatii asemanatoare, ipad air mi se pare ca scoate vreo o suta de puncte in plus in benchmark si care se simte mai bine in mana? care este mai comod? voi pe care l-ati achizitiona? avand in vedere ca air-ul este mai scump cu cateva sute de lei... vreau o parere, va rog! A, ipad mini retina este acum pe eMAG la 1350 lei! Va rog frumos, vreau argumente! Multumesc!

1 răspuns:
| Rager a răspuns:

Mai bine le testezi pe amandoua si vezi care iti place mai mult, ai putea sa mai astepti putin pana la campania de reduceri de Black Friday, mai multe detalii despre ea gasesti aici http://goo.gl/MYMuwb