| tony10 a întrebat:

vreau sa imi iau card de memorie imi spuneti si mie daca card hc de 8 g citeste tableta Samsung galaxy tab 3 model SM-T210?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Merge orice card.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Da merge poti cumpara pana la 32 de Gb ea pana la 32 de Gb acepta card

| Pop_Daniel_1999 a răspuns:

Am avut si eu tableta de aia acuma e la fratele meu... in fine merge cardul doar ca eu am avut de 16... am avut nevoie de multa morie pentru niste aplicati dar da merge cardul. Funda?

| tony10 explică (pentru Pop_Daniel_1999):

Mersi, deocamdata nu apare butonul de funda, cand apare iti voi da big grin