| bostanmihai1 a întrebat:

vreau sa imi iau o tableta dar la care sa ma tina mult baterie si sa aiba de preferat ercan mare, am in buget 1000 lei, initial am vrut sa imi iau Samsung galaxy tab 3 dar am auzitca nu te te mult... deci sugestii? dau funda happy apropo nu vreau sa imi spuneti de Lenovo yoga tablet, sau chestii gen mai bine ia-ti laptop! MULTUMESC

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OmuNegru2 a răspuns:

Uite aici o tableta buna si mai ieftina de 1000ron http://bit.ly/1n6ImmL