| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop dar sa nu ma coste mai mult de 18 milioane ...hai sa zic maxim 20; nu am nevoie de un laptop de gaming deoarece am pc de gaming; insa vreau sa ma tina laptopul ..gen nu doar 2 ani si gata. e bun de aruncat, nu vreau sa se blocheze si in general sa imi mearga daca e in caz de plictiseala jocurile slabe cum ar fi lol. Ce credeti ca ar trebui sa imi iau?

8 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Poti sa-ti iei unul de gaming ( mai bun ca al tau ), sa te tine si DACA VREI si sa te joci alte jocuri (poate asa iti vine tie).
Daca te intereseaza (apropo nu conteaza firma, ci piesele.)
http://www.emag.ro/......D59WGMBBM/

| Fintommi a răspuns (pentru Gonrax):

laughing) mai bun ca al meu? sunt gamer hardcore si imi merg ultimele jocuri aparute. witcher 3 fara probleme, soma, gta 5... dar eu vreau laptop doar pentru ca merg din cand in cand in locuri unde stau o saptamana si ma plictisesc si trebuie sa am ceva ocupatie, si ca sa treaca timpul ma bag la un meci de lol. E bunicel laptopul care mi l-ai dat, ma gandeam si eu la el dar nu prea am bani si asteptam ceva asemanator doar ca mai iefitn laughing Mersi de raspunswinking

| Gonrax a răspuns (pentru Fintommi):

Nu stiam ca ai laptop sa-ti mearga witcher 3, si de asta ziceam rolling on the floor

| Fintommi a răspuns (pentru Gonrax):

Am pc de gaming, nu laptop happy

| Gonrax a răspuns (pentru Fintommi):

Si mai bine laughing

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/laptopuri-reducere.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Elynad a răspuns:

La banii astia iti iei super laptop daca stii sa il alegi. Poti sa cumperi de unde vrei, dar "smecheria" e sa stii de unde sa alegi: http://www.laptopbun.com/categorie-pret/1500-2000-lei/.
In dreapta ai niste filtre care fac minuni daca stii sa le folosesti, iar la fiecare laptop spune exact ceea ce ai vrea tu sa stii, fara multa vorbarie. Eu de obicei le caut acolo si le recomand aici :)). In cazul de fata ar fi indiscutabil asta: http://www.laptopbun.com/......x768-166/. Intel Core i5 pe 14 nm, placa video dedicata, chiar super!