| cezcez a întrebat:

vreau sa imi iau un ps3...si as vrea sa imi mearga gta V si jocuri dastea mai mari sub 10 mil ce memorie mi-ar trebui sau dati-mi site-ul

1 răspuns:
| Pink0324 a răspuns:

Eu am ps3, am destul de multe jocuri, majoritatea sunt cele mai cunoscute, de asemenea am si gta V, personal m-a cam plictisit, multiplayerul este mai fain,
Pai eu am Slim de 500 GB, i-ati tot unul de 500 sau 300 in cel mai rau caz, gasesti usor sub 10 milioane avand in vedere ca ps4 acum este si in jur de 15,
Bafta, si daca o sa-l iei, la fel si jocul, poate jucam online odata big grin