| meanka a întrebat:

Hey vreau sa imi conectez tableta care e Samsung galaxy tab 4 la tv. Doresc sa vizionez filme online de pe tableta la tv si am auzit ca se poate prin cablu hdmi. Dar vreau mai multe detalii: imi trebuie mai multe tipuri de cablu sau nu, trebuie sa instalez pe tableta un program anume inainte de conectare? ce trebuie sa mai fac? si mentionez ca tvul nu e smart tv. Poate ma puteti ajuta si pe mine cei care stiti, multumesc.

1 răspuns:
| Paulvasile10 a răspuns:

Iti trebuie doar cablu hdmi, imaginea care e pe tableta e si pe televizor, si daca nu e smart tv, nu stiu daca are in spate mufa de hdmi, daca e mai vechi.