| madalina_4528 a întrebat:

Heyhappy vreau sa imi editez o poza mai exact vreau ca lucrurile din spatele meu sa nu se vada adica (in ceata) am vaz la o fata si vreau sa incerc si eu cine ma ajuta?

3 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

! photo editor. sau photoshop,! photo editor este foarte usor de folosit! da-mi un mesaj pvt cu id-ul tau si iti voi trim prog si te voi ajuta sa editezi poza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai arata-mi exact poza ca iti explic eu cum trebuie sa faci

| lumy5 a răspuns:

Incearca sa folosesti picasa, e un program de editat fotografii si e usor de folosit.