| seedwow16 a întrebat:

Heyy. Dece nu pot sa aud la casti muzica? Tin sa mentionez ca am pus mufelewinking

Dau funda

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unde ai pus mufele? La frigider? laughing
Daca la boxe se aude, baga mufa pentru casti in placa, in locul boxelor, si verifica daca au buton de volum, sa nu fie inchise. Daca tot nu se aud, ia-ti alte casti.

| seedwow16 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Unde in placa? :L))

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru seedwow16):

In mufa placii de sunet/de baza.
Asta daca vorbim de un calculator laughing

| d33a15 a răspuns:

Poate nu le-ai pus corect..sau incearca sa faci setarile la placa de sunet..pentru a-ti functiona castile

| IulicaBiancutza a răspuns:

Poate ca acele casti au o problema sau ce vrei sa asculti nu se poate auzi la castile tale

| Lora2014 a răspuns:

Hei!
Este posibil ca acele casti sa fie stricate de cand le-ai cumparat sau daca le ai de ceva timp pur si simplu s-au uzat iar cablul lor si contactele s-au slabit. (asta daca nu merge din setarile de sunet)