| Marciuc_Ionel_1996 a întrebat:

Heyy TPU! Am nevoie si eu de un program cu care sa filmez "Gaming" pe PC, imi puteti recomanda unul? happy

6 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Poti incerca OBS e destul de bun si majoritatea care fac Youtube il folosesc.

| lpavel a răspuns:

Dxtory
Fraps
Le gasesti pe trackere!

| Gonrax a răspuns:

OBS, Action, Dxtory, Bandicam.

| BlackNinja a răspuns:

Programele mele preferate sunt OBS, Fraps si Bandicam. Multa bafta!

| Lukasz a răspuns:

Ok,asa eram si eu cand mi-am facut canal de YouTube,iti recomand:
OBS-Il poti folosii oricand,e gratis, nu trebuie sa platesti ca sa-l ai full, ca celelalte, gen Action, fraps.Link:https://obsproject.com/download#mp.
Iti trebuie si un program cu care sa randezi,sa faci videoclipurile full HD,iar eu iti recomand:
VideoPad:E foarte usor sa editezi in el,si,poti sa-ti ei versiunea full, dar daca nu vrei, nu o ei, poti folosii si gratis programul, nu se duce la 30 de zile sau chestii de astea. Link:http://www.nchsoftware.com/videopad/.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| DunareClaudiu a răspuns:

Bandicam happy