| alexmicutu a întrebat:

Hi... as dori sa cumpar o placa video pentru modelul de laptop Dell inspirion 1564 ce tip de placa merg pe el sau ce tip de slot are? n

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Olele, tu crezi ca laptopul e desktop? :))
Il vinzi si iti iei desktop, daca vrei sa schimbi piese! Daca nici atat lucru nu stii...
Ia vezi poti sa o schimbi, vezi ca s-ai inventat Google, foloseste-l: http://www.punepchub.com/......489ae5.jpg

| alexmicutu explică (pentru K0sti):

Mersi ba, m-ai ajutat! oh go onwinking Stii, daca taceai filozof ramaneai.