| Nixs a întrebat:

Hi.
Cum as putea sa "dau timpul inapoi" pe un browser gen Opera? Sau cum as putea recupera conturile de pe anumite site-uri pierdute in urma stergerii istoricului?
Dau funda.
(scuze de categorie, daca e gresita)

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Din moment ce istoricul, cookie-urile si parolele ai fost sterse nu prea mai ai sanse sa recuperezi conturile decat daca intri pe fiecare site si schimbi parola si emai-lul.

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Te poti duce la fiecar site in parte si dai recuperare parola si o vei schimba. Altfel nu cred ca ai cum, doar daca ai salvata parola la fiecare site si ti se inregistreaza automat

| IsJustAnIllusion a răspuns:

Pai... daca mai stii numele pe care l-ai folosit cand ti-ai facut contul si e-mailul poti da la parola uitata si iti trimite datele contului respectiv pe e-mail.