| RubyDonnahue a întrebat:

Hi,everyone!
Deci eu am un LG KF750 si intr-o zi nu i-a mai mers touchscreen-ul.
Am observat ca s-a dezlipit putin. Ce ar trebui sa fac:
1. Doar sa ma duc la un service autorizat sa imi lipeasca touch-ul
2. Sa cumpar alt touch si sa ma duc la un service autorizat
Mentionez ca touch-ul nu are nimic, nici telefonul, nici o zgarietura sau ceva.
SI INCA CEVA:
Acest telefon are "mouse" (ca la Blackberry) dar imi spune exact asa:
Tap the screen to configure your windows phone
(Apaqsati ecranul pentru a configura windows-ul)
Si chestia e ca eu am incercat si cu mouse-ul, dar nu merge. :
Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Mergi la service si acolo iti vor spune ei daca se poate lipi sau trebuie inlocuit. Si in cazul in care trebuie inlocuit, daca nu au pe stoc, ei fac comanda de unul nou. Si le spui si de problema cealalta.

1 răspuns:
| iLikeToHelp a răspuns:

Eu zic sa te duci la un service autorizat sa iti lipeasca touch-ul(sau sa vada ce are)... daca tot zici ca telefonul/touch-ul nu are nimic.
Pa, pa.