| amg a întrebat:

Hi happy! Folosesc Browser-ul Mozilla Firefox si acum vreau sa imi bag windows-ul din nou, si nu stiu unde sa gasesc paginile salvate la bookmarks, ca sa le salvez. Unde le pot gasi in calculator? Dau fundita happy

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Deschizi Firefox, Ctrl+Shift+B ( Organize bookmarks/Library ), Import and Backup. Ar trebui sa te descurci de aici. Evident, nu uita sa pastrezi fisierul de backup.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Il gasesti acolo unde il salvezi (export ), evident. Sau poti proceda cum te-a invatat foo21okur daca vrei sa pastrezi si alte setari, dar procedeaza atent incat sa stii cum copiezi inapoi folderele dupa reinstalarea windows.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

C:\Documents and Settings\USERUL TAU\Application Data si
C:\Documents and Settings\USERUL TAU\Local Settings\Application Data
In locurile astea gasesti folder "Mozilla" le copiezi pe ambele pe alta partitie sau le pui pe un cd. Dupa ce reinstatezi le copiezi la loc. O sa iti ramana inclusiv setarile si cacheul, chiar si parolele salvate.

| amg explică:

Si fisierul de backup care este, unde in gasesc?