| snoopy_1080 a întrebat:

Hi! In ultimul timp am cam descarcat destul de multe filme, ar putea chestia asta sa-mi afecteze intr-un fel pc-ul?

9 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Atit timp cit esti protejat printr-un antivirus + firewall sau si mai bine o suita de securitate pentru internet, nu ai de ce sa-ti faci griji. Singura problema este sa te uiti din cind in cind sa nu ti se umple hard disk-ul! big grin Numai bine!

| Sofffie a răspuns:

Nu cred, asta daca nu cumva sunt virusate. Si eu am descarcat multe filme si nu mi l-a afectat cu nimic.

| Jonathan a răspuns:

Nu doar ca poti ramane fara spatiu pe hard/harduri.

| TheLoveDoctor a răspuns:

Nu, absolut deloc

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Nu cred ca are ce sa afecteze. atat timp cat esti sigur ca nu are virusi, este ok big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.sa stai linistita. daca sunt online, iti pot afecta calculatorul sau daca le-ai descarcat ca virusin (adica sa ti se viruseze calculatorul)

| Delyaa a răspuns:

Probabil o sa mearga mai incet si o sa ai mai mult de asteptat pana la incarcarea anumitor pagini, daca filmele sunt in sescarcare.

| Ionut_5706 a răspuns:

Nu, atata timp cat nu ai un Hard Disk vechi (peste 4-5 ani), in cel mai rau caz daca descarci foarte mult (peste 100 de filme) ar putea sa-ti dea Disk Overload, dar stai linistit, nu e nimic grav tongue

| tibidarkman a răspuns:

Ei bine daca HARD-diskul este aproape plin si o sa iti lucreze mai geru dar de obicei cand este plin ar trebui sa auzi pentru ca o sa faca un carait care o sa se auda atunci o sa stii ca este momentul sa mai stergi cate ceva