| diadilia a întrebat:

Hi! lg-ul kp500 trebuie neaparat formatat sau nu? big grin

3 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Daca e nou ai vrei sa pui winows pe el atunci, nu. daca e vechi, folosit si are un windows care nu-l vrei, atunci, da. Intrebarea ta nu e bine formulata...

| CuppiDoon a răspuns:

Normal toate telefoanele trebuie formatate. Dar daca il formatezi te poate tine mai mult bateria.
Spor la treaba.

| Sharky_7255 a răspuns:

Daca te referi la baterie nu trebuie formatata deoarece bateriile noi nu mai au nevoie sa lasi telefonul sa se descarce apoi sa il incarci etc. Nici de altfel de formatare nu este nevoie(card de memorie, resetare etc.)