| BOOBZen a întrebat:

Hi TPU! Am un telefon LG KP502, din greseala cu varful USB-ului am zgariat ecranul, partea buna e ca nu e o zgarietura majora si nici nu se cunoaste, doar daca te uiti atent, dar totusi exista o solutie sa scap de zarietura aia? Trebuie sa stiti ca e cu touch screen. Daca nu e o solutie asa e, oricum nu e deloc grav, nu prea se vede si plus ca merge super bine, nu l-a afectat deloc

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Exista o solutie. se numeste Displex Touch Screen - oferă o soluţie simplă pentru o problemă larg răspândită la clienti; zgarieturile pe touch. Cu acest nou tip de polish special, utilizatorii au pentru prima dată posibilitatea de a elimina zgârieturi care apar pe touch-ul la telefon intr-un mod rapid şi eficient. http://www.24gsm.ro/displex-touch-screen-polish.html si iti recomand sa iti pui folie de protectie

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci! Singura solutie este sa-i schimbi ecranul dar nu se merita mai ales ca nu este vizibila zgarietura. Asta e, se mai intampla! Fi mai atent/a cu el! Bafta!

| adriana18 a răspuns:

Am si eu o intrebare: stiti cand primesc mesaje cum fac sa sune mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moamaa! si eu am lgkp509, si l'am zgariat si eu. ce chestie!
si scuze, dar nu se poate. l'am dus la reparatii si a zis ca daca vreau neaparat sa il repar nu se poate.rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pardon! kp501

| Alexandra_Gabriela_Popa_1990 a răspuns:

Si eu am un kp 502 am cautat pe net si am gasit display ul cu mufa cu tot la numai 24 lei dar nu stiu cat de complicat e sa il schimbi, sau daca se poate face asta acasa! am uitat sa iti spun ca si eu am o zgarietura de la fermuarul de la husa, destul de vizibila, insa nu i.a afectat tooch screen ul!