| PurpleKusH a întrebat:

Hi TPU Cine stie sa-mi zica daca se poate (daca se poate explicati-mi cum ) sa convertesc un joc de xbox 360 sau ps 3 in formatul iso intrunul de wii tot format iso adica s anul mai fie jocul pentru ps 3 sa fie pentru wii dar in format iso

multumesc anticipat dua funda

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai nu exista. Si din n motive. Tu compari puterea de procesare de la wii care e putin peste ps2 cu cea de la ps3 sau xbox 360?
2. Nu se poate nici ps3 si xbox 360 intre ele deoarece au arhitecturi diferite.
3. Nu se poate pc-pc3/pc-xbox deoarece difera arhitectura enorm din cpu.

| DeGea1 a răspuns:

Nu se poate.