| Dementer a întrebat:

Holla TPU. vreau sa-mi fac un cont de mess care mi-a fost dezactivat de cei de la yahoo, a fost sters. pentru ca mult timp am fost inactiv pe el, nu-l mai pot recupera dar vreau sa-mi fac alt id la fel ca ala identic. si cand vreau sa fac asta imi da o eroare """ Ne pare rău

Momentan nu putem finaliza înregistrarea dvs. Pentru a vă înscrie pentru un cont Yahoo, trebuie să aveţi o anumită vârstă.

Pentru a afla mai multe, vizitaţi Centrul de ajutor sau portalul Kids’ Online Safety de la FTC "" ce fac sa nu-mi mai dea aceasta eroare, imi pot face alt id identic? astept un raspuns dau funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

NU!