| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Hristos a inviat : am o problema mare cu calculatorul. daca il las liber deschis fara sa umblu vreo 30 de minute mi-se inchide automat iar cand il deschid imi scrie la inceput single cable, ce poate sa aiba? sa nu-mi ziceti ca e de la windows cu nu e? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| No0oName a răspuns:

Pai daca iti apare si utilizator da clik pe el poate a intrat in stand by de la windows daca ai 7 pentru ca si eu am 7 si am tot acelasi lucru dar nu imi apare single cable dar ti-am zis daca nu te lasa sa-l deschizi dupa aia inseamna ca ai o problema dar daca te lasa ii ceva normal pentru economie de curent

4 răspunsuri:
| teodoryo a răspuns:

Ai incercat sa misti mausu si sa astepti vreo 30 sec ca asa imi face si mie

| Iulianpatrascuiulimihai explică:

Ba da se da in standbay

| Iulianpatrascuiulimihai explică:

Nam windows 7 am unu mai vechi cred

| cristinukamady a răspuns:

Ce windows ai? ca si la mine face al fel e windows 7 ...nu cumva se pune si la tine pe standbay?big grin