| tukhey23 a întrebat:

Hristos A Inviat! Am si eu o intrebare la care nu gasesc un rasp:Cum inregistrez(rezerv) o emisiune sau competie sportiva in reteaua RCS - RDS
(Humax Digi+c)? Exista cineva care ma poate ajuta? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| tukhey23 explică:

@Lidia din pacate nu e asa usor cum zici tu.Se pare ca nu exista aceea functie.Multumesc oricum!

| Lidia_8803 a răspuns:

Pai e foarte usor. Dai la meniu. Si mai jos. Cred ca este penultimul scrie ''INREGISTRARE'', apesi acolo. Si gata inregistrarea! Cu placere.