| Radu_Toma_1993 a întrebat:

Hristos a Inviat! Salutare,am si eu o tableta Allview Speed City si acum cateva zile mi s-a resetat intr-o noapte singura,fara sa-i fac eu nimic,dar nu-i asta problema,problema ii ca se reseteaza de fiecare data cand se opreste si o pornesc din nou si nu stiu de ce! Si m-am uitat si la setari si eu zic ca nu-i de acolo,parerea mea! Voi ce ziceti,ce sfat imi dati si ce sa fac sa rezolv problema asta! V-a rog sa ma ajutati, astept raspunsul vostru! Multumesc!

3 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Cred ca s-a dus softul. Du-l la un service ca sa remedieze problema.

| Radu_Toma_1993 explică (pentru piratuu):

La asta ma gandeam si eu! Am sa o duc la un service si cer alta cat a mea ii la reparat! Mersi mult de sfat! :-D :-P;-)

| piratuu a răspuns:

Cu placere!