| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Htc 310 vs Nokia lumia 532 ..Care telefon e mai bun adica la display cat de fluent se misca, la poze stiti ce zic Dau o FUNDA mare.Va multumesc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 532, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Totuşi, eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.

| NightCrowler a răspuns:

Eu zic sa mergi linistit pe HTC 310. Nokia a scazut mult pe piata din cauza sistemului de operare. HTC-urile sunt unele din topurile produselor de la ora actuala.