| evelinadiana a întrebat:

Http://m.emag.ro/......DK35RBBBM/ Buna ziua! As dori acest laptop pt utilizarile de zii cu zi. E ok?

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Din 5 motive categorice:
-Asus, companie care stie ce face si optimizeaza foarte bine sistemele
-4 gb ram la acest pret e foarte bun
-Quad core la acest pret, e super
-500gb iar e bine.
-iar placa video va rula in mod decent, avand in vedere ca nu te intereseaza gaming-ul.
O alegere buna, recomand!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Nu sunt fan al laptopurilor Asus. am avut parte de cateva, si erau sub asteptari. proprietarii dezamagiti. Asus e un bun fabricant insa laptopurile nu ma conving. insa pentru al utiliza zi de zi, pentru a studia, cred ca o sa-si faca munca. daca vrei sa il folosesti pentru a juca, sau pentru programe de editare foto si video, incearca sa cauti altceva.
bafta.