| SilviaDulcik a răspuns:

Mergi cu primul si schimba placa video cu aceasta : http://www.pcgarage.ro/......128-bit-3/

Placa video care o are acum poti sa o vinzi cu 100 lei.

Cel mai avantajos asa.

3 răspunsuri:
| LordGamesYT a răspuns:

Depinde.Daca vrei sa folosesti unul dintre pc-urile alea pentru gaming vreau sa iti spun ca ambele sunt destul de proaste pe partea de grafica(placile video nu sunt bune pentru gaming).
In rest eu l-as alege pe cel la 1250 deoarece are mai mult spatiu de stocare.

| adry22 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-ti iei un laptop si la 12 milioane gasesti foarte multe!

| Bll_Bogdan_1998 explică:

Dar am o placa de 2gb ddr5 doar intrrebam sa vad care merge mai bine happy