| Robi1444 a întrebat:

Http://prntscr.com/bl7h3a E normal asa ceva? Am doar programele necesare deschise. + cooler cu 6 ventilatoare.
Si nu, nu e pe turbo de 3, 6 ghz. e pe 2, 6.
E laptopt ROG.

31 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cum ai vrea sa fie? Poate uiti ca e laptop, chiar si ROG. Pe coolerul ala cu 6 ventilatoare poti sa faci ceva...atat timp cat fundul de la laptop e de plastic si nu face niciun fel de transfer termic...

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Pai bun, si atunci zici ca iau coolere degeaba? sau cum? k

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

Pai l-ai luat deja, parca asa ai spus! Si eu ti-am spus ca ai dat niste bani de pomana!

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Unde am spus ca l-am luat degeaba?
Si nu inteleg, de ce am dat niste bani de pomana?
Urasc cand nu veniti cu explicatii. doar vorbiti aiurea.

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

Bai baiatule, tu citesti ce scriu, sau vorbesti ca sa vorbesti...ia uite, am scris mai sus:

"Pe coolerul ala cu 6 ventilatoare poti sa faci ceva...atat timp cat fundul de la laptop e de plastic si nu face niciun fel de transfer termic..."

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Esti mai prost decat noaptea.

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Din ce vrei sa fie ma fundul laptop-ului? Din aur? Din metal? Din ce ***.

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

Vai sufletul vostru... pune mana pe carte baietas si lasa calculatoarele ca te depasesc!

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

Vezi ca am scris cu rosu, sa-ti sara in ochi, tocmai pentru loaze ca tine!

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Ia zii baietas, cat la suta utlilizeaza astea laptopuri din aliaj? 5-10%? Cine *** isi ia un i5 din a 2-a generatie? sau a 3-a generatie?

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

Cine are nevoie de fiabilitate, robustete si portabilitate la pret accesibil! Sunt laptopuri clasa business, pentru business, nu pentru copilasi ca tine! Dar nu despre asta era vorba ci despre transferul termic care se produce doar la metale(fund de metal), nu si la plastic! Inca o data dovedesti ca esti loaza si esti pe langa subiect!

Si ca sa nu-ti mai pui intrebari cine, uite cat e laptopul HP: http://www.cnet.com/......ies/specs/

1688$...deci cand nu stii despre ce e vorba, stai in banca ta!

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Bine ca stii tu de toate. nu cumva tu ai descoperit laptopurile? :o

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

E doar vorba de fizica elementara, transferul de caldura, da cum la voi scoala e optionala...

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Adevarat. scoala e doar pentru fraieri.
Crezi ca daca stii fizica esti geniu? Bai prostul satului.n-am nici o treaba cu fizica si nici nu voi avea pentru ca nu imi place. invat ceea ce imi place. du-te dracu. te crezi aici extradestept cand'ncolo esti doar un prost intre 4 pereti cu nasul in sus.

| K0sti a răspuns (pentru Robi1444):

Inutil sa mai discutam, dupa cum spuneam esti o loaza! Si pe deasupra si prost crescuta!

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Hai, valea jigo.

| Salontanul a răspuns (pentru K0sti):

Fa-i un raport la admini. E un individ care merita suspendat. Eu i-am facut.

| K0sti a răspuns (pentru Salontanul):

Tu crezi ca eu stau sa ma cobor la mintea lor...

Care admini, astia sunt admini, daca erau nu se alegea praful de site-ul asta...
A ajuns motiv de glume si bancuri pe Internet!

Indivizi care au 5-6 conturi si tot felul de ciudati...

| CPAElites a răspuns:

Schimba pasta termoconductoare.

| Robi1444 explică (pentru CPAElites):

Ce ma? nici 1 luna nu e de cand l-am luat nou nout.

| CPAElites a răspuns (pentru Robi1444):

Ai cumparat pc gata asamblat?
Poti pune un link cu pc-ul?

| Robi1444 explică (pentru CPAElites):

Nu e pc cumetre. e LAPTOP!

| Robi1444 explică:

Bine ca ai tu cu tot. Apropo, vezi ca a venit vara. deschide si tu geamul ala. macar prin geam sa vezi soarele si sa simti aerul. de cand nu ai mai deschis usa de la casa ta... ma mir.

| Salontanul a răspuns (pentru Robi1444):

Cu analfabeti nu vorbesc nici macar istorie ca nu stiu. Sunt sigur!

| Robi1444 explică (pentru Salontanul):

Pai deja o faci. laughing) ce ratat esti.

| Salontanul a răspuns (pentru Robi1444):

Razi ca... tine!

| Robi1444 explică (pentru Salontanul):

Ratat mai esti ma. doamne dai minte.

| Salontanul a răspuns (pentru Robi1444):

"doamne" se scrie cu litera mare si cand e dupa punct si cand e la mijlocul propozitiei. Si "dai" se scrie "da-i" pentru ca vine de la "Doamne ii da". Macar invata gramatica!

| Robi1444 explică (pentru Salontanul):

C-are gramaticaa? unde de sa invati?

| Salontanul a răspuns (pentru Robi1444):

Oau! Ai distrus toata gramatica cu raspunsul asta!