Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Merita! Este foarte bun la pretul asta. Daca vroiai pentru jocuri era bun unul cu placa video dedicata dar alea costa la 3100 lei.

| K0sti a răspuns (pentru Salontanul):

ATI OPAL XT R7 M265...asta ce e?

| Salontanul a răspuns (pentru K0sti):

Da. Ai dreptate! Eu vazusem numai Intel HD Graphics 4600 care este integrata. Cu o singura corectie "ATI OPAL XT R7 M265" nu exista. "AMD Radeon HD R7 M265" este corect.

| K0sti a răspuns (pentru Salontanul):

Nu, da asa o vede! Ca Opal XT! Vezi pe Google ca se intreba unii!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se merita, la acest pret gasesti lapto-uri mult mai bune.

| katalyn16tpu explică (pentru OnuOnulică):

De exemplu? Sa fie si cu 4 nuclee nu cu 2...astept modele

| Jipa95 a răspuns:

Se merita, dar depinde si in ce activitati doresti sa-l folosesti!

| katalyn16tpu explică:

2 gb placa video frate. Mai aștept păreri