| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......-pN3590992 Se merita sa il cumperi?

Doar cunoscatorii sa raspunda!

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Depinde de utilizare, daca vrei sa te initiezi in fotografia pro, DSLR-ul asta e un inceput bun. Personal nu sunt atras de gama Olympus insa stiu ca aparatele sunt de calitate buna si reusesc sa satisfaca bine si pretentii exigente.
Trebuie insa sa fii sigur ca te descurci cu un dslr in mana, ai deja un bagaj de cunostinte si esti dispus sa investesti ulterior in obiective, blitzuri, filtre si alte accesorii absolut necesare unui astfel de aparat. Obiectivul de 14-42 e ok pentru inceput (3x zoom). Pe langa ti-ar mai trebuii un trepied si o geanta.

| aaaaaaa1 a răspuns:

Da ar merita
dar mai bine iti ei Nikon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se merita e un aparat bunicel