| iuli000 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DD5MSBBBM/ merita? pentru games?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Desi nu citesc prea des comentariile, ce vad acolo ma sperie.

| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns:

Da, este! De obicei tot ce e de

| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns:

Scuze... Am gresit mai jos! Da este buna! De obicei cam tot de la serioux e pentru gaming!
Un alt sfat: Eu am o Computer Tableta Impresspeed E350 DC (e super, cauta pe net)

| Simion_Cristian_Virgil_1977 a răspuns:

Doamne fereste! E un gunoi, se blocheaza intr-una si placa wifi merge doar cand vrea ea. Am trimis-o deja o data in service pentru ca nu mai pornea, au resoftat-o si tot asa merge.