| iuli000 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......E5SLNBBBM/ merita pentru un copil de 8 ani, vreau sa stiu daca merg jocurile gen my tom, candy crush si asa mai departe. funda

Răspuns Câştigător
| Alandala16616923946 a răspuns:

La 8 ani ma bucuram de fiecare data cand primeam o masinuta noua, ma jucam cu ele pana primeam altele, nici nu ma gandeam la telefoane mobile, calculatoare sau mai ales tablete care nici nu existau pe atunci. Rau s-a ajuns, copii se nasc cu tablete si Iphone-urile in mana.
Revenind la intrebare, da, merg, nu sunt jocuri cu pretentii mari.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Louuder98 a răspuns:

Merg majoritatea jocurilor pe tableta serioux s716, dar tableta se strica foarte repede.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Pentru un copil de 3 ani e foarte buna. Merg jocurile acelea http://bit.ly/1oPBSuw