| MihaicaDan a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DHMSCBBBM/ Vs http://www.emag.ro/televizor-led-lg-81-cm-hd-32lb550b/pd /DN3FLBBBM/ Care este mai bun dintre aceste 2 televizoare? FUNDA Am Deja un Smart Tv Philips si as dori sa stiu daca sa iau tot un Philips sau un LG.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca as alege pentru mine, as alege LED LG, 81 cm, HD, 32LB550B - are ecran IPS deci se vad mai bine culorile si imaginea din toate directiile, nu trebuie sa stai fix in fata lui.
Nu am tinut cont de celelalte caracteristici, in primul rand imaginea trebuie sa fie buna.