| Idkidk a întrebat:

Husele de la Iphone 7 merg la telefonul X3 soul pro?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iei foarfeca, bagi hartie in goluri si... ai facut adaptare big grin

O husa se poate face si dintr-un material textil gros, cum au fost paltoanele de pe vremuri, dar si din alte materiale. Principal e sa apere de la socuri mecanice.

| RareşTPUro a răspuns:

Nu se potrivesc doarece difera pozitionarea/lungimea butoanelor de pe lateral, difera camera, difera spatele unde bagi incarcatorul si difuzoarele de sunet si microfon... nu se potriveste!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu se potrivesc

| Clorox a răspuns:

Tu ce crezi? laughing

| Tigrrr a răspuns:

Nu sunt compatibile!

| Bogdan1231239 a răspuns:

Nu se potrivesc la butoane.