| mindyabusiness a întrebat:

Ieri am bagat camera foto la usb apoi am inchis calculatorul. azi am vrut sa ma joc csgo. Ok, am pornit calculatorul, a mers normal 5 minute iar in timp ce ma jucam csgo totul s-a blocat si i-am dat restart. apoi tot asa, totul s-a blocat. Am dat system restore dar nimic... Calculatorul are 4GB ram si 3.20 GHz. Va rog ajutati!

Răspuns Câştigător
| NewLifeGaming a răspuns:

Normal nu are nimic de aface cu camera foto, dar totusi da-i la camera cat e conectata EJECT din my computer (click dreapta pe drive-ul care e camera usb si selecteaza optiunea eject) daca problema inca persista e de la pc cv, posibil supraincarcarea procesorului. Incearca reinstalarea windowsului in caz ca o sa se repete problema.
In cel mai rau caz du-l la un service.