| kaTTsu a întrebat:

Ieri am facut o tranzactie foarte profitabila pe okazii... sunt fericitul propietar al unui iphone 3g 8gb original, dar am o mare problema am fost asa incantat ca am luat telefonul si astazi i-am cumparat incarcator si vezi ce? nu se incarca... incarcatorul arata ca merge si piuie cand il conectez, dar nimic nu se intampla il am de 1 ora la incarcat.
Ma poate ajuta cineva cu sugestii? Ati patit la fel? Ce rezolvare are problema asta? am bagat deja 50 lei in el pentru un incarcator smecher... si mai am o comanda de 28 lei pentru usb. ce dracu acum cumpar si baterie de 1 mil? este aiurea de tot stie cineva ce se poate face?

Răspuns Câştigător
| goffyx a răspuns:

Incearca sa il resetezi. Apasa pe butonul Home (ala rotund de jos) si butonul de Power (inchis/deschis). Tine apasat pana se stinge ecranul, apoi apasa pe Power.Si lasa-l mai mult la incarcat!