| HunterCTS a întrebat:

Ieri am observat ca am o problema la laptop si anume ca atunci cand derulez o melodie sau ceva cu vregvente mai inalte se aude un bazait extrem de enervant. o data a scos niste suntete ca acelea de la televizoarele vechi in momentul in care suna un telefon. Detin laptopul de 2 ani si nu am mai intampinat aceste probleme, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca cu difuzoare exterioare sau casti. Daca problema persista si asa, atunci poate fi problema electronica din laptop. Daca nu, atunci tot in laptop e problema, cu careva din difuzoare.
Du-l la verificat la un service specializat!

| K0sti a răspuns:

Vregvente? Olele, ce sunt alea?

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Posibil sa fie sparte difuzoarele interioare