| Andreasx a întrebat:

Ieri am pus pe Facebook un album de 370 de poze din vacanta si azi imi apare ca am pus 307 la news feed si pe profil, doar daca intru la albume imi apar cate sunt corect.De ce e anomalia asta?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mai gafează și feizbucu - o fi totuna pentru el 3-0-7 și 3-7-0

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la Facebook! Noi de unde să știm cum a fost programat site-ul?

| Arthiom a răspuns:

Pentru ca Facebook e o idiotenie care ar trebui inchisa pentru totdeauna.