| danyel_1802 a întrebat:

Ieri mi-am descarcat Fifa world cup South Africa 2010 si nu l-am mai intalat ieri, l-am instalat azi, la instalare, totul e ok, jocul porneste, dar cand am ajuns sa imi creez profilul, scriu numele profilului, apas enter si imi iese din joc dupa care imi apare o fereasta care in stanga are Debug iar in dreapta send error report si don't send, care credeti ca ar fi problema si cum as putea rezolva aceasta problema?

5 răspunsuri:
| romanionu a răspuns:

Probabil de la system...si nu cred ca ai putea sa o rezolvi cumva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocu e de psp sau de xbox 360

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prostoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debug

| andrei10 a răspuns:

Si mmie mi s-a intamplat la fel si nu stiu ce sa fac