| Marius20 a întrebat:

Imi apare de cand am reinstalat windows-ul asta "Windows Explorer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."
Intrebarea este cum pot scapa de eroarea asta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

E din cauza cd-ului cu windows care l-ai avut...nu era bun! asa ca trebuie sa reinstalezi windows-ul, de data asta incearca sa gasesti o sursa mai sigura!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lasi deoparte Internet Explorer...si uiti de el!
Instalezi browser-ul Mozilla Firefox 3.0, mult mai stabil, mai folositor, gratis si existent si in lb romana!

| florinmarius a răspuns:

Contrazic raspunsul lui andreutz este cat se poate de eronat nici vorba de probleme cu widows sunt si am vazut aceleasi probleme cu windows licentiat original cumparat din magazin este vorba de browser nici decum de windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BBulab nu cred ca ai inteles intrebarea lui. problema lui nu este a INTERNETULUI EXPLORER, ci a WINDOWSULUI EXPLORER. si eu am avut aceeasi problema nu am scapat de eroarea asta pana in momentul in care mi-am luat un hdd nou.