| AxlRose a întrebat:

Imi apare USB device not recognized de fiecare data cand bag cablu de la gamepad "speedlink thunderstrike pc usb gamepad black sl-6515-bk".Am incercat sa dau restart si sa scot cablurile, am incercat sa fac update la driver si ceva tot nu e bine.Ce sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Intra in device manager, baga cablu de la gamepad, trebuie sa-l gasesesti acolo in device manager, click dreapta si dai uninstall, scoate cablu, restart la pc, si baga-l din nou. Ca sa gasesti device manager scrii numele in bara aia de la start, unde scrie search.

| RAY a răspuns:

Manage -disck manager -vezi daca apare stikul

| K0sti a răspuns:

Pai primul lucru care poti sa-l faci, e sa incerci pe alt calculator, logic! daca face la fel, e o problema cu el. Daca nu, ai o problema cu windows si pana nu-l reinstalezi, nicio sansa! Poti sa pui driverele de 7 ori!

| Bogdy2k a răspuns:

Salut, nici dupa restart nu recunoaste?

Ai placa de baza Asus ceva editie mai veche?