| WholeWorldTeam a întrebat:

Imi cer scuze daca nu postez intrebarea la rubrica corecta.

Ce firme serioase care se ocupa cu creare de site-uri la un pret accesibil cunoasteti? Eu am in plan sa fac un forum insa cum nu ma descurc si doresc sa apelez la o firma care are oferte accesibile.Nu am incredere in persoane ci doar in firme.Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Eu zic ca TreeWorks au facut o treaba minunata cu TPU. Un site micut ti-l vor face in doua zile.

| WholeWorldTeam explică (pentru valentingb):

Au un site oficial sau date de contact? De unde esti ca ei au facut si acest site?

| valentingb a răspuns (pentru WholeWorldTeam):

Scrie jos. Un proiect Free Road sprijinit de Tree Works. Dai click acolo, sau cauta treeworks pe google. Si stiu sigur pentru ca am cautat mult, am vazut prezentarile site-urilor facute de ei, etc, e totul pe site-uri de specialitate, si pe al lor, de cand am intrat prima data pe TPU, mi-a placut si am vrut sa vad cine l-a facut. Free Road fiind compania care detine site-ul.

| valentingb a răspuns:

Www.machteamsoft.ro e o alta firma partenera, uitasem de ei.

| Brotacelul a răspuns:

Sau poti sa ti-l faci singur cu www.ucoz.ro - e foarte usor de folosit. Try it;)

Răspuns utilizator avertizat
| razvanel112 a răspuns:

Recomand http://www.gstudio.ro/ fac o treaba super buna!

| razvanel112 a răspuns:

Daca nu ai gasit incearca http://gstudio.ro
Raspunsul este si pentru restul persoanelor care isi pun aceeas intrebare.
Firma este sigura, serioasa si sunt profesionisti.

| PopoviciAlina a răspuns:

Incearca la https://www.ekoagency.ro/ sunt foarte buni.