| ArteFacT a întrebat:

Imi dati si mie cat mai multe servere de team fortress 2?
Cine imi da cat mai multe primeste FUNDA!

5 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Intra pe www.steampowered.com descarca si instaleaza steam-ul de acolo,descarca jocul de pe site-ul lor. ai rabdare cand te conectezi la un server, da setarile pe low in caz ca pc-ul tau merge lent si vei rezolva problema.

daca vrei PREMIUM in TF2, da-mi add la id de mess: stefan_crime1

| casian_6775 a răspuns:

Incearca pe asta is foarte multe servere http://www.gametracker.com/search/tf2/. funda?:D

| superoidxxl a răspuns:

Atunci cand intri in joc iti arata SERVERE intr-un chenar. Apasa acolo si o sa iti arate toate serverele. Poti intra pe oricare.

| superoidxxl a răspuns (pentru superoidxxl):

Apesi pe serverul pe care vrei sa intri si apoi pe conecteaza-te.

| Laurentiu_Pirvu_1993 a răspuns:

Http://www.gametracker.com/search/tf2/RO/ ia deaici un site cu servere pentru tf2