| OanaMOM a întrebat:

Imi dati si mie un site cu toate epidoadele de la animeul lupin the third(vreo 250) in engleza sau romana? Daca se poate si Ova, filmele si episoadele speciale. Multumesc.

3 răspunsuri:
| NOFBD a răspuns:

Acest anime va aparea tradus in romana pe www.deseneanimeonline.ro in aproximativ o luna, ma voi ocupa de traducerea lui in paralele cu traducerea animeului detective conan, se vor posta episoadele saptamanal cate 4-5 din ambele serii sau poate chiar mai multe, depinde de cat de repede ma pot misca