| berlin a întrebat:

Imi dati si mie va rog frumos un site de unde sa cumpar un ventilator pentru o sursa de calculator nu gasesc nicaieri.

5 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Incearca la pcgarage.ro dar mai bine iti cumperi o sursa noua decat sa modifici una mai veche

| grgdlk a răspuns:

Mai bine te duci undeva pe la o firma de calculatoare si gasesti acolo, gasesti si prin targuri asa ceva,
e cam 10 lei nou, te complici cu site ul pentru un lucru asa de marunt si de ieftin!
oricum, uite aici
http://www.dataspot.ro/categorii/Coolere.php

| RoseOfTheFire a răspuns:

Intra pe vexio.com si acolo gasesti ce ai nevoie toate piesele de la computer.

| FerLin a răspuns:

CUm zicea si grg, mergi un magazin de calculatoare si cumperi de acolo. Daca iei de pe site mai platesti inca pe-atata curierul! Nu are rost. Sau, iei alta sursa daca intentionezi sa te folosesti mult timp de acum inainte de acel calculator.

| Florin_Radu_1968 a răspuns:

Emag.ro