| RoyDupuis a întrebat:

Imi dati un videotutorial bun cu nero (6 -ar fi bine) cum sa trag un cd pentru masin a (track) DAR ca dupa inregistrare sa-mi arate numele artistului si melodia.

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Trebue ca mp-ul sa contina asa ceva.Se numesc id3Tag si pot fi modificate inclusiv din winamp.O sa gasesti
Id track
Artist name
Album
Cover
Etc...
Si acolo completezi cu ce vrei tu, daca nu e deja.

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

UNDE scriu asta? la FILE INFO? Sau la EDIT METADATA?
https://s33.postimg.org/82mt18u73/WINAMP.jpg

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

Sau asa, unde trebuie sa dau?
https://s33.postimg.org/6atu6iqbj/WINAMPPPP.jpg

| bystefu a răspuns (pentru RoyDupuis):

Exact

| bystefu a răspuns (pentru RoyDupuis):

Nu conteaza, dai funda?big grin

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

Daca merge, cu siguranta dau funda! asta maine ca am multe de modificat si mai trebuie sa trag si cd-urile. offf (mult de munca) dar nu uit! promit ca dau fundita, numai sa MEARGAAAAA! happy Mersi mult

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

De fapt... fac un cd acum si daca iese dau funita happy

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

sad nu e nicio diferenta happy tot nu apare... sad crying esti sigur ca asta era motivul? sad sad sad sad

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

Il verific si maine dim in masina... laughing

| bystefu a răspuns (pentru RoyDupuis):

Lasa-ma pana maine si te rezolv eu, iti dau un program care poti modifica mai multe deoadata si merge sigur.Doar sa imi dai mesaj ca poate uit.

| RoyDupuis explică (pentru bystefu):

E tardiv, le-am inregistrat deja. nu mai am nevoie. dupa ce-am facut treaba cu winamp-ul numai rulat cu BSPlayer a reusit sa vada artistul si numele piesei, atat! In rest, in masina, la dvd player, in pc la alte playere nu arata decat Track 1, 2, 3... dupa ce-am studiat pe net, am inteles ca trevuia cu CD-text (asa le-am tras in BurnAware, dar. ) sad sad
raspunsul tau a fost bunicel, treaba nu a iesit cum am vrut eu dar iti dau fundita cum am promis. meriti.