| littlemixerforever a întrebat:

Imi dati va rog exemple de telefoane touchscreen ieftine?

Răspuns Câştigător
| Angelworld a răspuns:

S5230 La Fleur... :d 3 milioane maxim nou... il am de 1 an si is fff multumit d el:X

3 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

IPAD 3- 3800 lei (900 euro)winking

| costyn162 a răspuns:

Mi-am cumparat de Craciun un Samsung Galaxy Mini, in jur 600 RON. Nu este foarte scump si sunt foarte multumit de el. Aspectul este perfect, conectarea la internet este rapida, bateria este ok, 4-5 zile folosindu-l destul de des. Il recomand.

| A7XA7X a răspuns:

Samsung S5230 http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-samsung-s5230-6195859
Asa ceva am eu si sunt multumit de el