| noname1235454544554 a întrebat:

Imi disparut cosul de gunoi de pe decatop cum il fac sa il pun inapoi... ca aum un shorcut din C:\RECYCLER\ si asa nu e bine...

Răspuns Câştigător
| rafy a răspuns:

Daca ai win 7 sau vista dai personalize si in stanga sus ai change desktop icon daca ai xp dai proprietati pe ecran apoi desktop apoi costumize desktop si gt bifezi acolo ce vrei u

4 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop->personalization-> si undeva in stanga sus scrie Change desktop icons dai acolo bifezi in casuta aia recycle bin dupa aia dai pe ala unde scrie recycle bin(full) si ii dai apply si dupa aia OK si o sa apara din nou pe desktop

| last_9432 a răspuns:

Mai bine inveti sa scrii fara suparare..."Imi disparut";"decatop";"shorcut"
http://real-desktop.en.softonic.com/free-download-ud#pathbar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ask-leo.com/......_back.html

| iuli2111 a răspuns:

Reinstalezi windowsul