| Sanziana_Ardelean_1997 a întrebat:

Imi doresc sa fac vlogging dar nu stiu ce programe trebuie
Maputeti ajuta?

1 răspuns:
| fataciocolata a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o camera video foarte performanta.
In al doilea rand trebuie sa editezi intr-un program cat de cat decent(paint, photoscape, Adobe effects cs6, etc).
Trebuie sa ai haz, pentru a face cat mai multi abonati, trebuie sa postezi destul de des(minim o data pe saptamana)si sa ai minim 12-13 ani. Sper ca ti-am fost de folos, daca mai ai vreo intrebare contacteaza-ma in privat, multa bafta!