| ivamihut a întrebat:

Imi incarc telefonul (iphone 4s) la un incarcator cu adaptor de ipad si cablu de iph4
de ieri seara, cand l-am pus la incarcat, nu imi arata ca se incarca (adica nu apare fulgerul ala sus langa procentajul bateriei) dar daca il las, fara sa stau pe el, se incarca, insa foarte greu (cam in 2 ore se incarca de la 2% la 30%)
nu inteleg ce se intampla. nu am mai patit asta pana acum. pur si simplu nu arata cum se incarca dar o face greu.
ce ar putea fi de vina? incarcatorul, mufa de alimentatie (probabil prafuita) sau baterie?
va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Probabil incaractorul scoate un amperj mai mic decat are nevoie telu