| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva un link de unde pot comanda o baterie de cel putin 3900 m A? Sa fie un magazin oficial din Romania. Nu vreau sa iau de pe site-uri gen tocmai.ro sau olx. Sa nu treaca peste pretul de 100 de lei. Multumesc anticipat
P.S. Sa faca livrari la domiciliu

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce baterie?

| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei power bank extern, nu fi idiot - din afara sint de cel putin 3 ori mai ieftine ca la noi. Ete - 10000 mah si cu tot cu transport te ajunge in jur de 100 RON - http://www.amazon.co.uk/......B00T415OTS

| IonutzMariusz a răspuns (pentru KodrutZ):

DA dar mai plătește și taxe vamale + taxe poștale, deci mai bine îl cumpără de la noi și a doua zi îl și folosește

| KodrutZ a răspuns (pentru IonutzMariusz):

Nu, nu plateste taxe vamale. Transportul e vreo 6 lire, deci tot iese mult mai bine ca la noi. Crede-ma ca am analizat problema acumulatorilor si a bateriilor destul de mult. Ma costa de cel putin 5 ori mai ieftin sa iau baterii de ceas/BIOS, de exemplu, direct din China, decit de la noi. Unde mai pui ca pe Amazon.co.uk gasesti multe produse foarte ok, nu chinezarii, iar reducerile cind le vezi, sint pe bune, nu ca la noi. Am cumparat de multe ori cu 30-50% reducere de pe amazon fara sa fie black friday sau ceva.

| FlorinCiokan a răspuns:

Baterie externa? Baterie de telefon? Ce telefon? Trebuie sa te gandesti de 2 ori inainte sa postezi cv...

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Uita-te aici de la TP-Link:
http://bit.ly/1QKEMlx